Strona Główna

O Firmie

Nasza Oferta

Aktualności

Kontakt

  Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 17:00, sobota: 9:00 -13:00 po uzgodnieniu.

 

Firma : "ARKA" Naprawa Zamków Samochodowych

DORABIANIE KLUCZY

02-560 Warszawa, ul. Odolańska 9a

tel. 22 845 16 28, kom. 0 501 20 68 74

powstała przeszło 30-ści lat temu. W tamtych latach w całej Warszawie istniało dosłownie kilka firm specjalizujących się w dorabianiu kluczy samochodowych. Ponieważ w nasze ręce klienci powierzają klucze, zamki, stacyjki od samochodów  niejednokrotnie o bardzo dużej wartości, naszą dewizą jest zatrudnianie pracowników uczciwych, o nieposzlakowanej opinii i wysokim poziomie umiejętności. Pozwoliło to nam na uniknięcie jakichkolwiek zatargów z klientami. Wraz z rozwojem systemów zabezpieczeń, wyposażam zakład w coraz to nowsze urządzenia i maszyny. I tak, obecnie korzystamy z następujących maszyn:

 

 

Bravo S to maszyna gwarantująca niezmienną wysoką jakość i precyzję nacinania kluczy samochodowych, mieszkaniowych i krzyżowych. Opatentowane materiały i unikalna funkcjonalność, sprawia że ta maszyna do nacinania kluczy jest świetnym rozwiązaniem dla kluczykarzy wykonujących w codziennej pracy dużą liczbę kluczy samochodowych i mieszkaniowych.

 

 

 

 

 Unidar to maszyna do nacinania kluczy typu GERDA.

                           

 

 

 Uniko Sozard - maszyna służąca do nacinania kluczy ZASUWOWYCH.

                     

 

 

 

 

 Matrix S to zwycięska kombinacja gładkich ruchów na łożyskach rolkowych, ergonomicznych dźwigni oraz systemu elektromechanicznej kalibracji. Dokładne nacinanie szerokiej gamy kluczy nawiercanych i frezowanych bez potrzeby stosowania dodatkowych akcesoriów. Uniwersalna, ergonomiczna i solidna. Elektromechaniczna kalibracja zapewnia dokładność rzędu setnych części milimetra.

 

 

 

 

 

 Maszyna GT-40 C służy do nacinania kluczy typy Abloy oraz kluczy samochodowych do większości rodzajów FORDA.

 

 

                

 

 

                 

 

 

 

                              

 

                              

 Wszystkie współczesne samochody wyposażone są w klucze posiadające specjalne dekodery. Aby te klucze skopiować należy dysponować specjalnymi urządzeniami na przykład: ERA 3 + P-BOX.

 

 

 

 

 

 

 

Strona Główna O Firmie Nasza Oferta Aktualności Kontakt